Komisyoncu Başvuru Formu!

Yardım & Kullanım

SIK SORULAN SORULAR

1-  Satın aldığım Erbil Ayakkabı ürününü numara değişimi yapabilir miyim?

Ürün stoklarımızda mevcut ise ürünün büyük ve ya küçük numaraları ile değişim yapabilmek mümkündür.

2- Erbil Ayakkabı ürününü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün orjinal kutusu bozulmamış, ürün kullanılmamış ve bozulmamış, tüm fatura nüshaları ile iade sebebinizi, gerekli notunuzu faturanın arka yüzünde bulunan iade & değişim formuna yazarak, anlaşmalı olduğumu SÜRAT KARGO ile gönderebilirsiniz.

3- İade süreniz ne kadardır?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre iade süresi kanunen 7 gündür.

4- İademi hangi adrese göndereceğim?

Adresimiz: 6140 Sk. Egemenlik Mahallesi No 1/A 1/B Ayakkabıcılar Sitesi Işıkkent Bornova - İZMİR

5- Sipariş ettiğim ürün defolu ve ya yanlış gelmiş ise ne yapmam gerekir?

Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda buluyor ise değişimi yapılacak ve yeni ürün tarafımızca size ücretsiz olarak gönderilecektir. Eğer ürün stoklarımızda mevcut değil ise ürün iadesi yapılacaktır.

6- Değişim & iade işlerimlerinde kargo ücreti ödüyor muyum?

 Değişimleriniz&iade işlemlerinde ürün firmamız tarafından ayıplı/hatalı gönderilmediği takdirde kargo ücreti tahsil edilmektedir. Firmamız tarafından yapılan ayıplı/hatalı gönderimlerde kargo ücretini biz karşılamaktayız. Bununla birlikte 0 850 304 63 35 nolu telefondan kargoyu göndermeden önce detaylı bilgi alabilirsiniz.

7-Siparişimi havale/EFT yoluyla ödemesini yapabilir miyim?

Ödemenizi kredi kartıyla yapmak istemezseniz kendi banka hesabınızdan havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail yoluyla ile bilgilendirme yapacaktır.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş gününü kapsayan dönemde havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatikman iptal edilir. İşlem açıklamasında Sipariş Numarası bulunmayan ödemelerin onayı gerçekleştirilememektedir.

8- Kargom hangi firma ile gelecek?

Sipariş ettiğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderilecektir.

9- Ürünlerinizi toptan sipariş verelebilir miyim?

Evet, verebilirsiniz. Hem web sitemizde bulunan ürünlerimizi hem de stoklarımızda bulunan diğer modellerimizi toptan olarak sipariş verebilirsiniz. info@erbilden.com ve ya 0850 304 63 35 nolu telefonundan bize ulaşabilirsiniz.